160Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Game of Thrones 8. Sezon 1. Bölüm İzle

Game of Thrones 8. sezon 1. bölüm yayınlandı!

Game of Thrones 8. sezon 1. bölüm yayınlandı!
Her sezonu büyük bir heyecanla izlenen efsane dizi Game of Thrones 8. sezon 1. bölüm ile ekranlara yeniden merhaba dedi. Dünyanın her yerinden milyonlarca hayran kitlesine sahip olan efsane dizinin yeni sezonu böylelikle başlamış oldu.

İlk bölümüyle seyircinin karşısına çıkan dizi, sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri oldu. Dizinin ilk bölümünde ünlü şarkıcı Ed Sheeran’ın Lannister askeri rolüyle karşımıza çıkması da en ilgi çeken sahnelerden biri oldu.

GoT 8. sezon 1. bölüm ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde yayınlandı.14 Nisan’ı 15 Nisan’a bağlayan gece yayınlanan dizi, ülkemizde de 04:00’da izlenebilir hale geldi. Kaçıranlar dizinin tekrarını 15 Nisan günü izleyebiliyor.

Game of Thrones 8. sezon kaç bölüm?

6 bölümden oluşacağı bilinen Game of Thrones 8. sezon bölüm süreleri için, neredeyse film tadında geçecek diyebiliriz. 14 Nisan’da yayınlanan ilk bölümü 21 Nisan’da ikinci bölüm takip edecek. Her hafta yeni bölümü izleyici ile buluşacak olan dizinin bölümleri yaklaşık bir saat olacak.

Dizinin ikinci bölümü 58 dakika sürecek. Üçüncü bölüm ise 1 saat 22 dakika olarak karşımıza çıkacak. Üçüncü bölümden sonraki diğer tüm bölümler ise 1 saat 20 dakika olacak.

Game of Thrones hangi kanalda yayınlanacak?

Dizi bildiğiniz gibi bir Amerikan dizisi. HBO kanalında her pazar seyircisi ile buluşacak olan dizinin her bölümü ABD’de yayınlandıktan hemen sonra ülkemizde de Digiturk üzerinden izlenebilecek.

Game of Thrones 8. Sezon 1. Bölüm Fragman İzle

Yazar :
16 Nis Salı 00:25
2267 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar